Rezerwacje -

Polska Niemcy
tel. 81 526 85 74
tel. 84 616 92 89
tel. kom. 601 285 074
tel. kom. 603 511 224
tel. 0048 81 526 85 74
tel. 0151-633-49-740
tel. kom. 0151-458-73-656
tel. kom. 0048 601 28 50 74

Uwaga: Każdą rezerwację należy potwierdzić
na 1 dzień przed odjazdem.

Dla grup zmiana trasy i rozkładu

Przewozy z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski


Zapraszamy do skorzystania z oferty Inter-BUS Lublin – busy z Polski do Niemiec. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę w dziedzinie transportu na terenie Unii Europejskiej. W branży mamy wieloletnie doświadczenie, stale zapewniamy naszym klientom obsługę na wysokim poziomie!

Nasza oferta obejmuje:

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, nasze busy do Niemiec są klimatyzowane, zawsze bezpieczne, sprawdzone przed wyjazdem i kierowane przez wykwalifikowanych kierowców z dużym stażem. Stale realizujemy przewozy do Niemiec na dwóch wyznaczonych trasach. W przypadku przewozów indywidualnych wyznaczamy dopasowaną trasę i wybieramy właściwe godziny jazdy.

Wyjazdy z Niemiec (Monachium–Josephsplatz‎) do Polski

Dzień tygodnia Godz.
Poniedziałek 17:00
Wtorek 17:00
Środa 17:00
Piątek 17:00
Sobota 17:00

Wyjazdy z Polski do Niemiec

Dzień tygodnia Zamość Lublin
Poniedziałek 09:00 11:00
Środa 09:00 11:00
Niedziela 09:00 11:00
Piątek 07:00 09:00
Sobota 13:00 15:00

Trasa 1

Zamość – Lublin – Puławy – Radom – Przysucha – Tomaszów Maz. – Piotrków Tryb. – Bełchatów – Łódź – Pabianice – Zduńska Wola – Sieradz – Wieluń – Kępno – Ostrzeszów – Oleśnica – Wrocław – Legnica – Zgorzelec – Dresden – Chemnitz – Zwickau – Bayreuth – Bamberg – Erlangen – Norymberga – Ingolstadt – Monachium, okolice Jeziora BODEŃSKIEGO

Rozkład jazdy
Miejscowość pn śr nd pt sob
Zamość 09:00 07:00 13:00
Lublin 11:00 09:00 15:00
Puławy 11:45 09:45 15:45
Radom 12:30 10:30 16:30
Przysucha 13:15 11:15 17:15
Tomaszów Maz. 14:15 12:15 18:15
Piotrków Tryb. 14:45 12:45 18:45
Bełchatów 15:00 13:00 19:00
Łódź 15:45 13:45 19:45
Pabianice 16:15 14:00 20:00
Zduńska Wola 16:30 14:15 20:15
Sieradz 17:00 14:45 20:45
Wieluń 17:45 15:30 21:30
Kępno 18:45 16:15 22:30
Ostrzeszów 19:00 16:30 22:45
Oleśnica 19:45 17:15 23:30
Wrocław 20:00 17:30 23:45
Legnica 21:00 18:30 00:30
Zgorzelec 22:00 19:30 01:30
Dresden 23:00 20:30 02:30
Chemnitz 23:30 21:00 03:00
Zwickau 00:00 21:30 03:30
Bayreuth 01:15 22:45 04:45
Bamberg 02:00 23:30 05:30
Erlangen 02:30 00:00 06:00
Norymberga 03:00 00:30 06:30
Ingolstadt 04:00 01:30 07:30
Monachium 05:00 02:30 08:30

Wyświetl większą mapę

Wyjeżdżamy z okolic Jeziora BODEŃSKIEGO


Trasa 2

Zamość – Lublin – Kraśnik – Ożarów – Ostrowiec – Starachowice – Skarżysko-Kamienna – Kielce – Jędrzejów – Szczekociny – Częstochowa – Katowice – Lubliniec – Opole – Nysa – Kłodzko – Kudowa Zdrój – Praga – Pilzno – Waidhaus – Amberg – Regensburg – Landau an der Isar – Landshut – Monachium – Augsburg

Rozkład jazdy
Miejscowość pn śr nd pt sob
Zamość 09:00 07:00 13:00
Lublin 11:00 09:00 15:00
Kraśnik 11:45 09:45 15:45
Ożarów 12:15 10:15 16:15
Ostrowiec 12:45 10:45 16:45
Starachowice 13:15 11:15 17:15
Skarżysko-Kamienna 13:45 11:45 17:45
Kielce 14:15 12:15 18:15
Jędrzejów 14:45 12:45 18:45
Szczekociny 15:45 13:15 19:45
Częstochowa 16:45 14:15 20:45
Katowice 17:00 15:00 21:30
Lubliniec 17:45 15:45 22:15
Opole 18:45 16:45 23:15
Nysa 19:30 17:30 00:00
Kłodzko 20:15 18:15 00:45
Kudowa Zdrój 21:00 19:00 01:15
Praga 23:00 21:00 02:30
Pilzno 00:00 22:00 03:30
Waidhaus 00:45 22:45 04:15
Amberg 01:30 23:30 05:00
Regensburg 02:15 00:15 05:45
Landau an der Isar 03:15 01:15 06:45
Landshut 03:45 01:45 07:15
Monachium 04:30 02:30 08:00
Augsburg 05:30 03:30 09:00

Wyświetl większą mapę

Wyjeżdżamy z okolic Jeziora BODEŃSKIEGO


  • 20-538 Lublin
    Różana 12
  • tel. 81 526 85 74
    tel. kom. 601 28 50 74